21 Ağustos 2014

Turkcell Kabarık Faturalar!

Abone olduğumuz 3 hattan birini 19.07.2014 tarihinde iptal ettiğimiz halde 8.ayda faturanın gelmesi ve ücretlendirmeyi sanki bir ay kullanılmış gibi ücretlendirilmiş, ayrıca diğer iki hattımızda da internet kullanmadığımız halde her ay sanki internet kullanmışız gibi faturalarımıza ücret yansıtılıyor.

Müşteri hizmetimizle yaptığımız görüşmede 8. aya ait olan bir telefonda 3 mb 19 tl bir diğerinde ise 19 mb 19.33 tl internet kullanıldığını, ondan dolayı faturaya yansıtıldığını dile getirdiler ama internet kullanılmadığı halde haksız yere bu ücretleri yatırıyoruz. Geçmiş faturalarımızında incelenmesi ve bu mağduriyetimizin giderilmesi için gereğinin yapılmasını istiyorum.

Fehmi 1.324 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön