30 Kasım 2015 #4308009

Turkcell Joliess Adında Bir Paket Tanımlanmış!

Eşime bilgisi dışında Joliess paket diye bir şey tanımlanmış. Turkcell firması kafasına göre bize bilgi vermeden hattımız üzerinden Joliess firmasına bizim paramızı aktarıyor. Önce bilgilendirme yapılır ya da uyarılır. Böyle bir firma olmaz. Bu paranın iadesini talep ediyoruz aksi takdirde hakem heyetine başvuracağız ya da mahkemeye gideceğiz. Sanal ortamda bu yapılan haksızlıkla alakalı her şeyi anlatacağız.

Serdar 118 Okunma

Cevaplar

  • Serdar02 Aralık 2015

    Turkcell beni bir sefer aradı onda da karşı taraftan ses gelmediğin için konuşamadık. bir de iki sefer aradık diyorlar. Amaçları çözüm bulamamak. Halkı da Kandırıyorsunuz biz çözüm için aradık misali. Sanki suçlu karşı tarafmış gibi açmadınız diyorsunuz.

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2015

    Müşterimizi 02.12.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön