20 Ocak 2014 #2245699

Turkcell İznim ve Bilgim Olmadığı Halde Kredi Kartımdan Kesinti Yaptı!

Uzun zamandır Turkcell kullanıcısıyım. Geçen günlerde Turkcell'den hediye kontör verileceğini söylediler. Benim iznim olmadığı halde kredi kartımdan kesinti yapılmış. Bu yüzden kredi kartımı değiştirmek zorunda kaldım. Tekrar arayıp böyle bir şey olduğunu söylediğimde iki üç gün içinde tekrar geri dönüleceğini söylediler ama hala daha bir sonuca varılmadı.


Bu durumdan çok rahatsız oluyorum ve zor durumda kaldım. Kaç yıllık müşterilerine böyle yapılmaması lazım. Hediye kontörse benim kredi kartımdan neden para kesiliyor? Ve böyle bir duruma neden hala daha bir sonuca varılmıyor? Bu konuya çözüm bulunmasını istiyorum.

Suleyman 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizi 21.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön