21 Mayıs 2014

Turkcell İznim Olmadan Numaram Paylaşılıyor

Turkcell firması çeşitli firmalara sattığı numara bilgisi yüzünden gecenin bir körü 2-3 12 hiç fark etmiyor sürekli taciz altındayız. Biri bitiyor biri başlıyor. Kim veriyor bu hakkı bu firmaya? 15 senedir kullandığım hattı kapattırmayı düşünüyorum artık bunaldım!

H.erhan 427 Okunma

Cevaplar

  • H.erhan10 Şubat 2015

    Ne arandım nede mail var destekli atın bari. Ayrıca çözüm olarak daha önceki şikayetimde reklam mesajlarına kapatalım dediniz kapattık hala geliyor. Göz boyamaya çalışmayın komik oluyor.

  • Turkcell Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Müşterimizi 21.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön