22 Ekim 2016 #6756793

Turkcell İznim Olmadan Açılan Servisler!

Adımı kayıtlı oğlumun kullandığım Turkcell faturalı hat üzerinde güvenli aile koruması fatura sınır koruması olduğu halde telefon hattını iznim olmadan at yarışı ve finans servislerine açılmasını bir türlü anlam veremedim.


Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda bana söylenen at yarışları ve finans firması ile muhatap olmam gerektiği söylendi. Benim hattım 3 şahıslardan KDV'li yapılan işlemlere kapalı olması yönünde talimatımın olmasına rağmen bana bunu bir türlü izah edemediler. Sizlere tavsiyem Turkcell firmasının müşterisini korumadığını para kazanmak için kendi müşterilerini zor durumda bıraktığını bilmenizi isterim.

Ahmet 141 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahmet22 Ekim 2016

    Baştan savmak için komik bir cevap dikkat ederseniz müşteri hizmetlerinizi aradığımı söyledim. Fakat kalıp sözcüklere alışmışsınız müşteriye bakış açınız bu. Yasal haklarımı kullanacağım. Bakalım kanunlar bu işe ne diyecek.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön