08 Nisan
Yorum Yap
#10317694

Turkcell İznim Olmadan 12 TL Faturama Yansıtmışlar

Bu firma tam bir art niyetli. Hattımdaki internet bitmeden bana 12 TL ücreti olan ek 1 GB vermişler. Sonrada GB bitti diye mesaj atılmış. 12 TL hiç onayımı almadan faturama yansıtılmış. Üstelik bu ilk değil, üçüncü oldu. Hiç haberim yok. Anlamadığım neden aşım miktarı kadar ücret kesmiyorlar da, 1 GB emri vaki gibi en önemlisi onayımı almadan veriyorlar? Resmen haksızlar. Taahhüdüm bitince ilk işim başka hatta geçmek olacak

Şule 227 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Paket haklarınız bittiğinde tarafınıza SMS ile bilgi verilmektedir. Kullanımın devamı halinde aşım paketleri hattınıza tanımlanmaktadır. Paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 250 dk'sı 12 TL, yurt içi her yöne SMS kullanımı 250 SMS 12 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Buna ek olarak internet için paket aşımında her 1 GB kullanım 12 TL olarak faturanıza eklenir. Bu paketler tarifenizin özelliği olduğu için iptal edilememektedir. Dilerseniz aylık 3 TL karşılığında Akıllı Fatura Kampanyası’na katılarak aşım paketlerinin tanımlanmasını engelleyebilirsiniz. Akıllı Fatura Kampanyası paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için devreye girer. Kullanımınızı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir. Kampanyaya “AKILLI FATURA” yazıp 2222’ye SMS göndererek katılabilirsiniz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler