07 Şubat 2014 #2282309

Turkcell İzinsiz ve İmzasız Numara Taşımış!

Eşimin adına kayıtlı olan yukarıda belirtmiş olduğum telefon numarasının servis sağlayıcısı Vodafone'du. Herhangi bir iznimiz veya imzamız olmadan hattımız Turkcell sağlayıcısına taşınmış bulunmaktadır. Turkcell ile yapmış olduğum görüşmelerde hiç bir cevap alamadım. TC vatandaşı olarak her zaman büyük şirketlerin bizlerle istedikleri gibi oynaması mı gerekiyor? Bizlerin hakları sadece kağıt üzerinde mi olmalı? Bir an önce iki GSM şirketinden de mağduriyetimizin giderilmesi bekliyoruz.

Olcay 68 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön