09 Eylül 2013 #2000408

Turkcell İzinsiz Üyeliklerle Faturamı Yükseltiyor!

Ben 10 GB 50 TL sabit ücretli data hat sahibiyim. Son 3 aydır benden izinsiz hiçbir onayım olmadan bilmediğim bir çok servislere paketlere üye yapılıyorum. Üyesi yapıldığım servislerden hiç haberim yok. Bundan dolayı faturalarım sırasıyla 75 TL, 122 TL ve 105 TL gelmiştir.


Geçen ay müşteri hizmetlerini arayıp durumdan haberdar ettim düzelttiklerini söylediler ama faturam yine 50 lirayı aşarak 105 lira geldi. Hakkımın yendiğini düşünüyorum ve Turkcell firmasını şikayet ediyorum.

Alper 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizi 14.09.2013 tarihinde GSM numarasından 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön