14 Eylül 2013 #2012075

Turkcell İzinsiz Servis Abonelikleri Yapıyor!

533158**** vınn internet abonesiyim. 13.09.2013 tarihli faturam fazla geldi. Aradım özel hatlara aboneliğim varmış. Turkcell'in iş ortağı olan firmalar olduğundan müşteri temsilcisi bir şey yapamayacağını soyledi. ''yaz yolla ve 4 play'' iki ayrı özel ücretlenen servisler.İptal edin diyorum Turkcell iptal etmiyor. Numara veriyorlar arayın yardımcı olurlar diye verdikleri numaralarda işe yaramıyor.


Bilgim dışında olan şeyler bunlar. Durdur yaz 6669'a mesaj yolla dediler. Yolladım hattınız
özel ücretlendirmeli servislere kapalı. Hattım kapalıysa özel ücretlendirmeli servislere nasıl abone olabiliyorum o zaman? Aboneliklerin iptalini ve kesilen ücretlerin iadesini istiyorum.

Akif 139 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 25.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin şikayeti Fixmobi 4play servisine iletilmiş ve gelen cevaba istinaden kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Akif24 Eylül 2013

    kontratım biter bitmez kapatacağım. 1,dereceden hiç bir yakınım turkcell şirketiyle çalışmayacaktır.

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön