14 Ekim 2016 #6683386

Turkcell İzinsiz Quiz Club Üyeliği Yaptı!

Facebook'tan sadece bir linke tıklamamla 20 TL'ye Quiz Club üyeliği hattıma tanımlanmıştır. Herhangi bir onay butonu tıklanmamıştır. Bunun üzerine Turkcell'in gönderdiği mesajda belirtilen numarayı arayarak iptal istedim farklı bir irtibat numarasına yönlendirme yaptılar ancak verilen numarada hiçbir şekilde cevap vermemektedir. Onayım dışında böyle bir işlem gerçekleşmesi güvenlik ihlali olduğunun açık şekilde göstermektedir. Tarafıma yansıyan ek ücretin Turkcell tarafından ödenmesi gerekmektedir.

Tuğçe 263 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 15.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize mobil ödeme servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön