08 Nisan 2013 #1729403

Turkcell İzinsiz Olarak Kişisel Bilgilerim İşleniyor!

Daha önceden usulsüz olarak tüm hatlarımın verilerini işleme hakkını kendisine hak gören Turkcell şikayetlerim üzerine geri adım atmıştı. Bugün Ben Yaptım paketinden faydalandığımda hiç bir talepte bulunmamama rağmen yine sözde! benim talebim üzerine veri işleme izni hatlarım için alınmış!


Hiçbir şekilde böyle bir izin vermedim ve de ben yaptım 500 paketinde böyle bir şey geçmiyor ki böyle bir dayatmanın alacağım hizmeti vermek için zorunluluk olma ihtimalini bile düşünemiyorum.


Bu yapılan haksız uygulama çok yakışıksız ve çirkin kalıyor, hiç kimsenin özel verilerini kendi isteğiyle izini alınamadan basit bir oyunla alamazsınız. İşlemlerin iptal edilip verilerimin silinmesini talep ediyorum.

Samet 100 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 07.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize Veri/Bilgi İşleme İzni hakkında bilgi verilmiştir. Veri/Bilgi İşleme İzni hakkında web sitemizde http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/Sayfalar/duyurular/VeriBilgi-isleme-izni.aspx linkinde detaylı bilgi yer almaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön