09 Nisan 2013 #1717296

Turkcell İzinsiz Olarak Hattım Taşındı!

Avea faturalı hat olarak kullandığım hattım benden izinsiz olarak Turkcelle geçirilmiş bulunmaktadır. Savcılığa başvurmak için evrak sahteciliği ile şahsi bilgilerimi kullanan ve hat açan bayii bilgisinin tarafıma iletilmesini arz ediyorum. Ayrıca Avea hattım taahhütlü olduğu için taahhüt bozuldu. Ödenecek maddi cezanın tarafınızca karşılanmasını talep ediyorum.

Gökhan 52 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan10 Nisan 2013

    merhabalar. bana bir çağrı gelmedi. ya da en azından ben görmedim.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizi 09.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön