19 Eylül 2013 #2021503

Turkcell İzinsiz Numaramı Taşıdı!

11, 09, 2013 tarihinde SMS ile Turkcell GSM operatörü numara taşınma talebimin onaylandığını bildirmiş ve ben bunun üzerine hem yazılı hem de telefon görüşmeleri ile böyle bir talebimin olmadığını belirtip bu işlemin iptalini istememe rağmen Avea hattım iptal edilip Turkcell'e geçişim yapılmıştır.


Böylelikle Avea ile olan taahhüdüm bozulduğu gibi mevcut kontörlerimde silinmiştir. 13, 09, 2013 tarihinden beri de haberleşme hürriyetim kısıtlanmış olup, maddi ve manevi zararımın tazmini ve kamu adına suç duyurusunda bulunup mahkemeye başvuracağımı bildiririm. Kurum aynı zamanda iznim olmadan sahte evrakla talep oluşturan bayii hakkında bilgi vermemekle ayrıca suç işlediği kanısındayım.

İbrahim 75 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim26 Kasım 2013

    Türkcell Haberleşme hürriyetimi kısıtlamıştır.Altı gün süre ile haberleşme hürriyetimi engelleyen bu kurum Anayasal bir suç işlemektedir.

  • İbrahim26 Kasım 2013

    Türkcell hala işlemimi tamamlamadı ve 6 gün sonra tamamlanacağını söylüyor.Ben 6 gün süre ile haberleşme hürrıyetimden yoksun kalacağım.Anayasaya göre sebepsiz insan hak ve Hürriyetlerini kısıtlamak veya engellemek suçtur.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön