02 Ekim 2015

Turkcell İzinsiz Numara Taşıma!

Avea olan hattı benden habersiz bir şekilde 2015 Şubat ayında Turkcell'e taşınmış. Telefona para yüklerken tespit ettim. Turkcell görüşme esnasında eksik evrak nedeniyle taşımanın gerçekleşmediğini söyledi. Bu arada Turkcell diye yüklenen 20 TL para geçersiz sayıldı. Mağduriyetimin giderilmesi ve taşımayı gerçekleştiren firmanın nasıl cezalandırıldığının tarafıma bildirilmesini istiyorum.

Cihan 51 Okunma

Cevaplar

  • Cihan04 Ekim 2015

    Turkcell ile görüşüldü. Firmanın hatasından dolayı hattım hala kapalı ve 20 TL gasp edilmiş durumda. İlgili makamlara turkcelli şikayet etmeye devam edeceğim. Numarayı taşıyan firma lokasyon hakkında bilgi verilmiyor. Hakkımı aramama müsaade edilmiyor. Biz gereken cezayı veririz diyorlar. Cezanın ne olacağı bile soylenmiyecek geri dönüş yapılmayacak deniliyor. Turkcell markasının guvenirligi bu olayla bende bitmiştir. Markanın ufak hesapları büyüklüğüne yakismamistir.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 02.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize numara taşıma süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön