27 Ekim 2014

Turkcell İzinsiz Hat Çıkarttı!

Turkcell'e bilgim dışında şahsıma ait herhangi bir hat açılmaması devir vs işlem yapılmaması için dilekçe verdim. Dilekçemi kendi sistemlerinde oluşturdukları barkodla kayıt ettiler. Bundan sonra bana sorulmadan hiçbir işlem yapılmayacağını belirttiler.


532 sesli arama sisteminde de bunun kanıt delege kaydı mevcut. Daha sonra öğrendim ki sanki ben dilekçe vermemişim onlar kabul etmemiş gibi benden habersiz? Tekrar hat çıkartmışlar. (Açık -net ses kayıtlarına rağmen)


Gsm operatörleri ruhsatlanırken kurallar konulmuyor mu? Turkcell konu ile ilgili geri dönüş yapmıyor hep kopyala yapıştır cevap veriyor. Bu konuda nasıl hukuksal takip başlatabilirim.
Şikayetçiyim.

Cevdet 320 Okunma

Cevaplar

  • Cevdet14 Kasım 2014

    Hala çözüm yok

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön