22 Temmuz 2014

Turkcell İzinsiz Hat Açtı

Turkcell bayisinden benim adıma yukarıda ki numara ile birlikte başka 3 numara (53130135** -53130135**- 53869099**) açılmış.E-devlet üzerinden baktığım için son iki haneyi göremiyorum numaralarda,ismimden öğrenilebilir.


benim hiçbir şekilde bu numaraları açma talebim olmamıştır..Turkcell bayisinden bu numaraların iptali için gerekli başvuruyu yaptım.bu numaralar ne zaman kim tarafından açıldı,ne zamandan beri kullanılıyor,benim imzam,bilgim olmadan bu numaralar nasıl açılıp aktif hale getiriliyor,numaraların açılma işlemini hangi turkcell temsilcisi yapmıştır ve şu ana kadar kim tarafından kullanılıyordu?

Emreersoydan 1.585 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimizin talebine istinaden 23.07.2014 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön