19 Şubat 2013

Turkcell İzinsiz Hat Açılması!

BTK'da benim üzerime Turkcell şirketi tarafından bilgim ve rızam dahilinde olmadan olmadan hat açılmış olduğunu öğrendim. Bu hattın ne zaman nereden hangi bayii tarafından açıldığını öğrenmek için dilekçe ve kimlik fotokopisini onlarca faks çektim ve müşteri hizmetlerini aradım. Hiçbir şekilde geri dönüş olmadı.


Ben böyle suçluyu koruyucu tutum içerisine giren bir operatör görmedim. Oysa sizin müşteriyi sevmek için onlarca kez müşteriyi ararsınız. Biz müşteriler bilgi alma hakkımızı kullanmak istediğimizde hiçbir şekilde yanıt alabileceğimiz kimseyi bulamayız.

Hakan 228 Okunma

Cevaplar

 • Hakan22 Şubat 2013

  Merhaba Şikayet Var. Bana şikayetimin cevaplandırıldığını yazıyorsunuz. Tamam sizin sorununuzla ilgileneceğiz demek insanları bilgilendiren bir cevap mı oluyor acaba? Bunun dışında bana geri dönüş olmadı. Hiçbir şekilde sorunuma cevap bulamadım. Bu konu hakkındaki belirsizlik devam ediyor. Bu durumu Turkcell şirketine iletmenizi istiyorum. Saygılarımla.

 • Hakan21 Şubat 2013

  Arkadaş Turkcell'e faks gönderiyorum bana izinsiz hat açılması ile ilgili ama hiçbir işlem yapılmıyor kayda alınmıyor. Ben bu işlemi yaptıranı öğrenmek istiyorum ama bir türlü bilgi alabileceğim bir muhattap bulamıyorum. Nasıl bir şirketsiniz siz?

 • Hakan21 Şubat 2013

  Ben benim rızam ve bilgim dahilinde olmadan hat açılmasından dolayı Turcell şirketine bir şikayette bulunmuştum. Şikayetim üzerine geri dönüş yapıldı. ancak müsait olamadığım için açamadım. Bu konuda bilgilendirilmek amacıyla Turkcell şirketinin tekrardan irtibata geçmesini istiyorum

 • Hakan20 Şubat 2013

  Beni bu konu için bilgilendirmek için aradınız ama ben müsait olmadığım için cevap veremedim. Bundan dolayı şirketiniz tarafından bilgilendirilmem için tekrardan aranmak istiyorum.

 • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön