01 Kasım 2016

Turkcell İstenmeyen Mesajlara Bir Çözüm Bulun!

Benim cep telefonuma istemediğim yerlerden mesajlar gelmektedir. Kumar siteleri, bahis siteleri, at yarış siteleri, eczanelerden cinsel ilaçlar ister misiniz diye mesaj geliyor. Artık bıktım. Benim öyle yerlere ne gitmişliğim var nede numaramı vermişliğim var. Ne de üyeliğim var.


Konuyu Turkcell'e ilettim ancak ''başınıza yağan karı eritin'' dediler. Konuyu BTK'ya ilettim onlarda ''başınıza yağan karı eritin'' diyorlar. Bu yazımla beraber BİMER'e yazdım ancak onlarda başlarından savacaklar sanırım. Çünkü BİMER'e ne kadar şikayet yazdıysam ilgilenmediler.,


bTK'nın cevap Bunun yanı sıra tarafınıza özel firma numarası olmayan bir numara tarafından gönderilen SMS'lerin engellenmesine ilişkin tarafımızca yapılabilecek bir uygulama bulunmamakla birlikte, kullanılan cihaz özelliklerinde mevcut ise bu işlem cihaz üzerinden gerçekleştirilebilir ya da mesajı gönderen ilgili kuruma iletilmelidir.

Hüseyin 169 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin19 Ocak 2017

    Şikayet çözülmedi

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön