08 Ağustos 2016

Turkcell İstemim Dışı Gollercepte Aboneliği Ve Ücret Kesimi.

1 ay önce telefonuma gelen bir pop-up mesajı ile bir üyelik başlattıklarını iddia ediyorlar. Benim bile görmediğim bir mesajı onayladığımı ve bu aboneliğin başladığını söylüyorlar. Fakat bu tip bir üyelik başlangıcı cebimde bile yapılabilir. Benim de bu durumdan faturaları incelememle haberim oldu. Daha sonra itiraz ettim, fakat herhangi bir iade yapamayacaklarını söylediler.

Yalnızca faturamda yer tutan, varlığından bile haberdar olmadığım ve hiç kullanmadığım bu aboneliğin başlatılması haksızlık. Yıllardır üyesi bulunduğum Turkcell'e karşı bu konudan vazgeçmeyeceğimi ve hukuki süreci başlatarak bunun peşini bırakmayacağımı buradan beyan ederim!

Süleyman 407 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.08.2016 tarihinde e-posta yoluyla bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön