14 Ocak 2014

Turkcell İstemeden Paket Yeniliyor!

Turkcell'den kullanmış olduğum interneti bol paketinde sadece bu ay için facebook plus paketi talep etmiştim. Sınırsız facebook paketinin yanında 20 mb internet kullanımı verildi.20 mb bitince tarife otomatik olarak yenilenmiş. Benim sadece 100 dakika konuşma paketim yenileniyor. Özellikle de müşteri temsilcisine ilettim sadece bir aylık bir ek tarife istediğimi şimdi ise limit aşımından dolayı bir 100 mb daha otomatik fiyatlandırma yapılmıştır.


Sonuçta kullanmıyacağım bir şeyin ücreti faturama yansıtılacak ısrarla sorduğum halde bana böyle bir açıklama yapılmadı. Bu bedeli kabul etmiyorum. Şikayetimle ilgilenip tarafıma bilgi vermenizi istiyorum.

Sevilay 92 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 16.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön