13 Mayıs 2014

Turkcell İstem Dışı İnternet Paketi

Turkcell'den 10 yaşında ki oğlum için aldığımı özellikle belirttiğim hat üzerinden sürekli internet ücreti kesildiğinden müşteri hizmetlerini aradım. Pazar günü yüklediğimiz 20 TL'nin pazartesi akşam hiç arama yapılmadan 4.16 TL kalmasının tek açıklaması olarak 3G kullanımı olduğunu söylediler.


Kapatma işleminin müşteri hizmetlerinden yapıldığını bildirdiler. Telefon hattını aldığımda uyarılmadığımdan müşteri hizmetlerini arama gereği duymamıştım bunun tek sorumlusu ben oldum. Turkcell'den 3 hattım var ve sözleşmeleri bittiğinde başka operatöre geçiş yapmayı düşünüyorum. Müşteri memnuniyeti artık onlar için önemli değil anlaşıldı.

Bihter 80 Okunma

Cevaplar

  • Bihter15 Mayıs 2014

    Turkcell müşteri hizmetlerinden şikayetim üzerine arandım ....Tam olarak yaptıklarının HIRSIZLIK olduğunu onlara ilettiğim için buraya da yazmakta hiçbir sakınca görmüyorum .Şikayetime çözüm bulmadıkları gibi birde hazır-kart olduğu halde hattımı iptal ettiricem dediğimde yıl sonuna kadar kullanmadığınız aylar için devletin aldığı vergiler var onları ödemek zorundasınız dediler.Yazık böyle bir şirketin müşteri kaybetmesi çok doğal .Bende 2 faturalı ve 1 kontörlü hattımı başka operatöre taşıycam .Yeter senelerdir Turkcelin bizleri sömürmesi....

  • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 15.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön