23 Ekim 2014
Yorum Yap
#2770720

Turkcell İstek Dışı Katma Değerli Servis Aboneliği!

İnternette bulunduğum sayfada aniden beliren ve devam demeden içeriği görmenize izin vermeyen bir sayfayla karşılaştım. Bulunduğum ve işime yarayacak olan sayfayı kapatıp açarak veya yenileyerek tekrar giriş yaptığımda aynı şekilde reklam sayfası geliyor ve devam demeden yok olmuyor. İstediğiniz içeriğe ulaşmanız için mecburen devam demek zorunda bırakılıyorsunuz.


Mecburen devam dedim ve birden "Video Spor üyeliğiniz ve 14 TL ödemeniz gerçekleşmiştir. " diye mesaj gelince yanıltıldığımı ve Turkcell'in de buna ortak olduğunu anladım, iptal ettim, faturama yansımış.


Müşteri Hizmetlerini aradım fakat ilgisizce hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Paramı geri istiyorum. Şikâyetçiyim.

Ercan 5.130 Okunma

Cevaplar

 • Ercan'ın Teşekkür Mesajı03 Kasım 2014

  Ücret faturamdan düşülerek tarafıma iade edildi. Arayan müşteri temsilcisi arkadaşın yaklaşımı ve ilgisi gayet iyiydi. Keşke tüm müşteri temsilcileri ilk aşamada sorunu çözse ve ilgili olsa. En başta yapılacak iş en sonda yani 10 gün sonra yapılıyor. Teşekkürler.

 • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2014

  Müşterimiz ile 03.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize video servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ercan27 Ekim 2014

  Aynı sorunu 532'yi arayarak ve yine aynı mesajı Turkcell web sitesi üzerinden Müşteri Hizmetlerine de ilettim. 45845542 talep numaralı mesajıma verilen cevap şu şekilde; Merhaba Sayın Sönmez, Turkcell Müşteri Hizmetleri olarak öncelikle iyi günler dilerim. İsmim Elif. Spor TV Video Servisi, kullanıcıların WEB, WAP yoluyla haftalık 14 TL, toplamda aylık 56 TL karşılığında sınırsız spor video içeriği indirebileceği abonelikli bir servistir. Servisin kendi uyguladığı içerik ücretlerinin iadesi ile ilgili talebinize olumlu yanıt veremediğimizi iletmek isterim. Düzenledikleri uygulamalar ile ilgili servisin Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bilgi alabilirsiniz. Servisle ilgili iletişim bilgilerine aşağıdaki kanallardan ulaşabilirsiniz. Wap adresi: SPORTSVIDEO.CLUB Müşteri İlişkileri Tel: 02129873071 E-mail: [email protected] Size bu konuda yardımcı olamadığım için çok üzgünüm. Farklı bir konuda desteğime ihtiyacınız olursa lütfen belirtin. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Benim sorunumu gidermiyorlar ve hala şikayetçiyim ve mağdurum. Site üzerinden yaptığım şikayet doğrultusunda da herhangi bir geri dönüş sağlamadılar. "Şikayet Var" sitesi üzerinde benimle aynı mağduriyeti yaşayanlara ücretleri iade edilmiş. Bu durum emsal teşkil etmektedir ve aynı şekilde benim de mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi23 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler