13 Şubat 2014 #2293509

Turkcell İstediğim Tarifeyi Tanımlamıyor

Genç Paket 400 dk alamıyorum. Sebepleri kullanım alışkanlıklarına göre bu paket sana uygun değil. Yapma yahu buna sen mi karar vereceksin. Sen paketini yaparsın bende içinden seçerim uygunluğunu değerlendiremezsin ki!Neyse arayıp sordum cevap alarak sistem sana tanımamış dediler. Bak sen tanıması için ne yapmam lazım. Fazladan para almak için farklı yollara başvurmanızdan başka bir şey değil. Şikayetçiyim arkadaş. Aldığım paketleri şimdi alamıyorum. Sistemi bahane ediyorlar. Rastgele veriyormuş. Bırakın bunları. Paket almak için Genç Turkcell'li olmak lazımsa Genç Turkcell'liyim daha ne yapabilirim.


Diğer operatörleri seçmek için beni zorlamayın, siz kaybedersiniz.

Emre 594 Okunma

Cevaplar

 • Emre22 Mayıs 2014

  Şubat ayında yaptığım başvuruda ilk başlarda sizlere tanımlı değildir diye cevap verip sonradan paketimiz bitmişdir diyerek konuya kilit vurmuşlardı. Tarih şubat aylarında , ama ne yazık ki şu an alamadığım paketi yeniymiş gibi göstererek, mayıs ayının sonana kadar bitim süresi olduğunu şimdi öğrendim. Mayıs ayındayız ve bitimi bu zamanlarmış. Şimdi Turkcell kendini gerçekten göstermiş oldu. Artık turkcell işim olmaz. En yakın zamanda operatörü değiştireceğim.

 • Emre20 Şubat 2014

  İlk aradığım zamanlarda bu tarife sizler için tanımlı değildir (tam metni şöyle kullanım alışkanlıklarına göre bu paket sana uygun değildir) dedikleri paketi şikayetimden sonra değerlendirme yapıp paketimiz bitmiştir kararıyla bizleri kandırması, kendisine olan güvenirliğini yitirmiştir. Biten bir kampanya üzerinde değerlendirme yapılamaz yada bu paket sizlere uygun değildir diye mesaj da atılamaz. Kampanyanın bitimine dair bir bilgi mesajı verilir. Bu turkcell müşterileri herhalde takmıyorlar. Sizleri gerçekten tebrik ederim. Müşterileri memnun etmememek için elinizden geleni yaptınız Tebrikler!

 • Emre15 Şubat 2014

  Doğru aramışlar aramasına da hala bir çözüme kavuşturmamışlar. Bakalım sebepleri veya nedenleri arasından hangisini bana söyleyecekler!

 • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2014

  Müşterimizi 15.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön