24 Mart 2014
Yorum Yap
#2362895

Turkcell İstediğim Pakete Geçemiyorum!

Kaç yıllık Turkcell kullanıcısıyım,hiçbir faturam 45 tl'nin altına düşmemiştir. Dünyanın parasını kazandırdım. Şimdi 25.03.2014te kamu eko paket sözleşmem sona eriyormuş,aradım diyorum ki beni şu kaçmaz ikili pakete geçirin lütfen;müşteri hizmetleri diyor ki 28 yaşındasınız ondan 25 ve altı yararlanır,diyorum ya olur mu öyle şey dışarıdan hat taşıyıp gelince güzel,ben size yıllardır dünya para kazandırdım bir ricamı da yerine getirin,bir de telefondaki şahıs ben sizden daha genç seslilerle de konuşuyorum onları bile geçirmedim diye kafa buluyor. Turkcell yetti artık kaçıracaksınız beni de başka operatöre şu tarifeye geçirmezseniz,biz gibi müşteriye sahip çıkın kıymet bilin yoksa çok ararsınız..

Ahmet 83 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet20 Haziran 2014

  berbat ötesi,daha kötü olamazdı,hadi bana eyvallah

 • Ahmet08 Mayıs 2014

  Hiç memnun kalmadım,hattımı taşıyorum

 • Ahmet27 Mart 2014

  Herzamanki turkcellden hiçbir fayda görmedik,bu ayki fatura kesim tarihimin yaklaşmasını bekliyorum hattımı taşımak için yettti artık gerçekten,daha bu ay 55 tl fatura ödedim size,verdiğim paraların karşılığı olan hizmet bu değil

 • Ahmet26 Mart 2014

  HALA KAÇ GÜN OLDU NE ARAYAN VAR NE SORAN NE DE YARDIMCI OLAN, MERAK ETMEYİN BU AYDA YOLLAYIN İSTEDİĞİNİZ FATURAYI,BU ZATEN SON YOLLAYABİLECEĞİNİZ FATURA OLACAK..

 • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.03.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler