28 Şubat 2013

Turkcell İstediği Kadar Hat Açıp Kapatabiliyor!

Bu kadar kendine güvenen bir firmaya asla rastlamadım. Bayileri sahte kimlik fotokopileri ile diledikleri sayıda faturalı abonelik açmakta, yıllar sonra çıkarılan faturalar namuslu insanlara ödetmekte, itiraz edenleri savcılığa yönlendirmekte nasıl olsa davalar yıllar sürmekte, 5 yıllık zaman aşımına dikkat etmekte böylece kamu davası açılamamaktadır. Bu konuda denetleme yapan mercii de maalesef bulunmamakta.

Orhan 75 Okunma

Cevaplar

  • Orhan28 Şubat 2013

    Hatları açmayı biliyorsunuz peki neden siz incelemiyorsunuz nasıl olsa Ali Babanın çiftliği , Türkiyede milletvekili olacağınıza gelin Turkcell de çalışın daha iyi ne hesap soran var ne denetleyen , konuyu BTK dilekçe ile bildirdim sonuna kadar bu mafya türü kurumlarla uğraşacağım..

  • Turkcell Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 20.12.2012 tarihinde bilgisi dışında açıldığını belirtttiği hatlar ile ilgili incelemelerin sağlanabilmesi için yapılması gereken işlemler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön