16 Mayıs 2013

Turkcell İstanbul'un Orta Yerinde 3 Senedir Kapsama Sorunu!

İstanbul'un merkezi bir yerinde ikamet etmekteyim. Oturduğum evin 2. kat ön cephesindeyim ve fakat evimde telefonum 3 senedir çekmemekte. 3 yıldır mütemadiyen Turkcell'e şikayetimi bildirmekteyim ve tek dedikleri "haklısınız çekmiyor ama biz bunu seneye dikkate alırız". Bu nasıl bir açmazdır, %99 kapsama alanı derken bizim ev neden o %1'in içinde?


Üstelik şikayetimi ilettiğimde twitter üzerinden beni blokladı da Turkcell. Dolayısı ile sadece teşekkür mesajlarını gösteriyorlar, şikayet mesajlarını istemiyorlar. 3 senede hiç mi birşey yapamadı Turkcell, hiç mi optimizasyon yapamadı, hiç mi daha iyi bir cihaz koyamadı. Yazık benim tarife diye döktüğüm paralara.

Orhan 47 Okunma

Cevaplar

  • Orhan27 Mayıs 2013

    Şu kadar zaman geçti, daha bir kişi arayıp da birşey söylemiş değil. Turkcell kesinlikle şikayetleri muhatap almıyor. Birisi de arayıp birşey söylesin değil mi.

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine iletmiş olduğu sinyal sıkıntısı teknik ekiplerimize iletilmiş, yapılacak inceleme sonrası müşterimize dönüş sağlanacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön