10 Şubat 2016

Turkcell İstanbulun Göbeğinde Bir Aydır Çekmiyor

Merkez Mahallesi Kavak sokak'ta Bahçelievler/Yenibosna/İstanbul adresinde bulunan fabrikamızda ve fabrikamızın bulunduğu bölgede 1 aydır Turkcell çekmiyor. Ve kurumsal olarak Turkcell 60 adet data/ses hatları kullanmamıza rağmen sinyal alamıyoruz. Turkcell kurumsal yetkililerden alınan haberli bir bakım olduğu bilgisi verildi, 1 aydır bakım tamamlanmadı. Acilen çözüm bekliyoruz.

Serhat 106 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 17.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön