11 Nisan 2015

Türkcell İstanbul Çekmeköy'de 3G Yok!

Yaklaşık 2 ay önce Turkcell müşteri hizmetlerine şikayet talebinde bulundum. Şikayetim ise bulunduğum İstanbul Çekmeköy semtinde 3G çekmemesi ve buna rağmen benden internet ücreti alınmasıdır verdikleri cevap ise birkaç ay sonra baz istasyonu gelebilir diye cevap veriyorsunuz.
Reklamlarınızda kendinizi övmektense müşterilerinizin sorunlarıyla ilgilenseniz daha iyi olur

Emrah 233 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 15.02.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön