20 Şubat 2013

Turkcell Israrla Yüksek Fatura Gönderiyor!

3 aydır tarifem 69tl olmasına rağmen sırasıyla Turkcell 130tl-150tl ve 130tl gibi faturalar göndermeye başladı. İlk ay olabilir diyerek müşteri hizmetlerini aradım ve detayını öğrendim istemediğim hatta bilgim dahi olmayan aboneliklerim olduğunu öğrendim fakat çok üstünde durmayıp iptal edilmesini bir sonraki ay faturamın olması gerektiği şekilde gelmesini rica ettim.


Bir sonraki ay tekrar aynı durumla karşılaştım faturam 150tl geldi ve tekrar müşteri hizmetlerini aradım tekrar aynı konuşmalar ve onaylar sonrası bir sonraki ay böyle bir durumla karşılaşmayacağım sözlü olarak bildirildi. Bu ay tekrar faturam aynı şekilde 130tl geldi ve artık sanırım tek kurtuluşum başka hatta geçmek...

Soner 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 20.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön