10 Haziran 2015

Turkcell Israrla Gönderilen Reklam Mesajları!

1 Mayıs tarihli ilgili kanun yürürlüğe girdiği halde, defalarca unutulmuş gibi gösterilip tarafıma Turkcell isminden reklam ve kampanya mesajları gönderilmiştir ve halen de gönderilmeye devam etmektedir. Müşteri hizmetlerini 4-5 defa aramama rağmen her seferinde geçiştirici bir tavır takınarak hiçbir şey yapılmamış lakayt bir müşteri memnuniyeti profili izlenmiştir.


İki defa arka arkaya yapılan şikayetlerimiz de dikkate alınmamış hala tarafıma bir dönüş yapılmamıştır. Reklam mesajı gönderimi devam ederken gereken her kuruma şikayetlerimi yapacağımı buradan duyuruyorum. Bu can sıkıcı durumu artık hattımın iptali ve konuyu mahkemeye taşımakla bitirmek istiyorum.

Eralp 181 Okunma

Cevaplar

  • Eralp13 Haziran 2015

    Halen bir çözüm bulunamadı ve ısrarla bu mesajlar gönderilmeye devam ediliyor.

  • Turkcell Temsilcisi10 Haziran 2015

    Müşterimizin 09.06.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön