25 Şubat 2013 #1652996

Turkcell İşlemlerimi Yapmadı!

24. 02. 2013 hattımı Turkcele taşımak için Turkcelin bir bayisine girdim ki ben Turkcelin kendisine de bu konuyla ilgili fax geçtim. saat 16, 00 da girdim 17 de çıktım. Ama işlemi bırakın yapmalarına adamların tarif ettiğim paketlerden bile haberleri yok. Ya ben senelerce Turkcelle çalıştım .


Bu Turkcel resmen önüne gelen bakkala bayilik vermiş. Hadi vermesine ver ona sözüm yokta bari oradakileri kampanyalardan haber et. şimdi ben bunu buraya yazdım diyede hakkımı araya değil haksız olanda olurum. şimdi ben nereye müracaat edim. hakkınızı alın ama lütfen bizleri dört dörtlük diye hizmet diye yanıltmayınız lütfen.

Tülay 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 26.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize bayi şikayeti hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön