24 Nisan 2013

Turkcell İşlem Süresi!

Ekstra Garanti Hizmetleri adlı şirket Turkcell'den aldığım ve garanti bitiminde firma tarafından uzatılan garanti kapsamında kullandığım iPhone 3GS telefonumun garanti kapsamında batarya değişimini yaptırmak üzere 4 Mart 2013 tarihinde firmaya yolladım.


Müşteri hizmetlerinde birçok defa yaptığım konuşmada neredeyse her hafta adeta dalga geçercesine telefon için parça beklendiği ve muhtemelen cumartesi kargoya verileceği cevabını aldım.


Telefonun herhangi bir arızasının olmadığı ve sadece batarya değişimi yapılacağını hatırlatırım. Bundan iki hafta önce değişimden vazgeçtiğimi telefonumun akıbetinden şüphe duymamdan dolayı geri yollamalarını istedim ancak yollanılmadı.

Serkan 44 Okunma

Cevaplar

  • Serkan25 Nisan 2013

    Bu sikayetim Turkcell ile ilgili degil mesaji girerken sirketin adi Ekstra Garanti Hizmetleri Olarak belirttim ama bir yanlis anlama mevcut sanirim.

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön