11 Nisan 2013 #1737760

Turkcell İsim Benzerliğinden Kaynaklanan İcra Takibi!

İsim benzerliğinden kaynaklanan yukarıda bildirdiğim 4 adet hattın borçları icra takibi açılarak Turkcell'ce tarafımdan tahsil edilmeye çalışılmıştır. Adalet Bk.lığı sitesinde dava açıldığını görünce hatların bana ait olmadığını 01.03.2013'te Turkcell'e dilekçe ile bildirdim. Dilekçeme istinaden beni arayarak sistemlerinde gerekli düzeltmeyi güncellemeyi yaptıklarını ve hatların benim üzerimde artık gözükmediğini bildirdiler.


Bugün dahi Uşkay Hukuk bürosu beni arayarak neden borcu ödemediğimi sormaktadır. Hukuk bürosunun beni sürekli aradığını Turkcell'e defaatle bildirmeme rağmen Turkcell İzmirde'ki Uşkay Hukuk bürosunu arayarak esas borçlunun ben olmadığımı neden bildirmemektedir?

İlhan 111 Okunma

Cevaplar

  • İlhan16 Nisan 2013

    Önemli olan sorunun çözülmesi, Turkcell'in yapmış olduğu hatadan dolayı mağduriyet hala devam etmektedir. Verilen telefon ve elektronik adreslerden zaten ulaşılmıştım fakat şuan ki gibi netice alamamıştım. Malesef sorun hala giderilmemiştir. Bu kadar anlatım karşısında hala sorun giderilemiyorsa Turkcell'in kendisini algıda veya kötü niyette sorgulaması gerekir...

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 15.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize iletmiş olduğu talep ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, inceleme sonucu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön