26 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10485206

Turkcell İş Ortağınız Tele Kurye Yetersiz

2075919 numaralı gönderimi Tele Kurye ile gönderdiniz. Firma 2-5 gün içerisinde göndereceğini belirtti. Belirtilen süre içerisinde araya hafta sonu gireceğinden cuma günü yavaş olduklarını belirttiğim bir şikayeti kendi sayfalarına yazdım. Belki şikayete istinaden bugün bir kıyak yaparlar diye müşteri hizmetlerini aradım. Bana kuryenin dün geldiğini adreste bulunmadığımızı söyledi. Bütün gün evde kargo beklememe ve sinirden Tele Kurye hakkında dün şikayet yazmama rağmen böyle bir yalan attılar. Bu şekilde vakit kazanmaya çalışan firmalar ile Turkcell'in adının yan yana geçmesi sizler için oldukça olumsuz bir durum. 20 yıllık müşteriniz olarak bu firma ile çalışmanızı yadırgadım.

Turhan Turhan 6.013 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Turhan28 Mayıs 2018

  İlgili müşteri hizmetleri, sorun zaten Turkcell firması değil ama iş ortakları Tele Kurye oldukça işi savsaklıyor. Umarım yaptığımız konuşmaya istinaden bu firma ile ilgili gerekli bildirimler yetkili biriminize yapılmıştır. Teşekkürler.

 • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs 2018

  Müşterimiz ile 28.05.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turhan26 Mayıs 2018

  Tekrar Merhaba;Canlı yardımın pek faydası olmadı. Uzunca bir "anlıyorum" özetli bir yazışmadan sonra başladığımız noktaya geri döndük. Turkcell kaynaklı olmadığını bildiğim bir konu ancak madem ki iş ortağınız, bu firma değişene kadar, Turkcell İnternet sitesinden cihaz alınmasını önermiyorum. Benim beklentim sipariş numaram ile firmanın aranması kuryeye ulaşılması ve benim adıma gerekli soruların sorulmasıydı. Saygılar.

 • Turkcell Temsilcisi26 Mayıs 2018

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler