14 Nisan 2015

Turkcell İş Ortağı!

Turkcell'in iş ortağı olduğu 6670 Premium video servisinden Aboneliğiniz başlamıştır, tüm vergiler dahil ayda 56 TL'ye her ay otomatik yenilenecektir şeklinde SMS geldi. Bununla ilgili herhangi bir abonelik talebim olmadı, yasal bir form onama imzalamadım. Böyle bir sitenin varlığından ya da ne işe yarar ondan bile haberim yok.


Durup dururken gecenin bir yarısı bir mesaj ve faturama ücret yansıtıldı. Turkcell müşteri hizmetleri 0850 8406122 ara diyor ama bu telefon bant kaydı bir saçmalık. Faturayı ödeyeceğim yer Turkcell, parayı onlar alacak ama yardım yok. Böyle bir iş ortaklığı ile Turkcell gibi kurumsal bir firma insanları yanıltarak faturalarını kabartmak ayıp.

Burcu 255 Okunma

Cevaplar

 • Burcu30 Nisan 2015

  Merhaba; Merhaba; 10 Mayıs fatura kesim tarihim fakat henüz tarafıma geri dönüş olmadı. Bu ay ödeyeceğim faturaya yansıyan haksız bedeli ödemek istemiyorum. Bilginize...

 • Burcu21 Nisan 2015

  Konuyla ilgili ben Turkcell 532 numaralı müşteri hizmetlerinden tam üç kez üç ayrı müşteri temsilcisiyle görüştüm ancak bana hep aynı cümlelerle ''yapabileceğimiz bir şey yok iş ortağımız 0850... Numarayla görüşün başka yardımcı olmamızı istediğiniz konu var mıydı? ''şeklinde cevaplarla benimle konuşmayı sonlandırmak istediler. Maalesef benim sorunum çözülmediği için şikayetim var sitesine yazdım. Ödeyeceğim faturamda ki iş ortaklarının haksız yere yansıttıkları tutarı ödemek istemiyorum ayrıca incelesinler acaba hangi video hizmetinden yararlanmışım ve 1 hafta boyunca kullanmış mıyım bu aboneliği? Ben çözüm istiyorum öneri değil...

 • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.04.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön