09 Mayıs 2013 #1788224

Turkcell İş Bilmeyen Personelleri!

Yaklaşık 2 aydır Kurumsal müşteri hizmetleri ve özel kurumsal müşteri yetkilisinin bilgileri ve yönlendirmeleri dahilinde Firmamız Adına kayıtlı hatların mevcut kullanıcılara devretmek için yaptığım bütün başvurular ve görüşmeler, Turkcell ve özellikle Tim çalışanlarının nezaketsiz, ilgisiz ve işlem yapmak istemeksizin gösterdiği tavırlar nedeniyle işlemi gerçekleştirmedim.


Müşteri hizmetleri ve Turkcell kurumsal özel danışmanın yönlendirmesi ile aşağıda detayları bulunan en yakın time başvurduğumda devir işlemi için bana işlem yapmadığını nezaketsiz ve ilgisizce 532'yi arayın denilmiştir. Bir aydır müşteri temsilcisi-tim-özel müşteri yetkilisi arasında gidip geliyorum.

Eyüp 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin müşteri hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 17.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize talebinin değerlendirildiği, bayi hakkında gerekli aksiyonların alınacağı bilgisi aktarılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön