19 Şubat 2013

Turkcell İptal Süresi 48 Saat!

Ben 3 yılı aşkın bir süre Turkcell in müşterisiydim hattımın taahhüdünün bitmesine müteakıben hattımı iptal ettirdim. fatura kesim tarihi olan ayın 28 inden önce yani ayın 27 sinde hattımı iptal için önce müşteri hizmetlerini aradım fakat müşteri hizmetleri bana bu işlemin tim den gerçekleştirilebileceğini belirtti.

Bende gittim timden hattımı timden iptal ettirdim fakat hat açılışını 2 saat bile sürdürmeyen Turkcell hat iptali için 48 saat bekliyormuş sanki pişman olup geri döneceğim neticesinde hat sonraki ayın faturası kesildikten sonra iptal edilmiş ve bana faturası gelmediği halde benden faturayı ödememi istiyorlar Turkcell art niyetli olarak iptal süresini uzatıyor ve iptali zorlaştırıyorlar.

Çağlar 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön