27 Nisan 2015

Turkcell İptal Olmayan Paket!

"Müşteri hizmetlerinden aranıp paketimi değiştirmem tavsiye edildi değiştirdiğim takdirde önce minik paket ve turbo sınırsız paketim iptal edilecekti, yeni paket geldi hesap kesimden sonra ama turbo sınırsız 4 GB'da duruyor. Yeni pakette zaten 4 GB net var ben niye 45 TL vermek zorunda kalıyorum. Boşu boşuna ki bana bu paket iptal olacaktır dendi. Yapacakları mouse'la iki yere tıklamak onu da beceremiyorlar. "


Bu olay birkaç hafta önce öldü halledildi yalnız bu kadar vasıfsız eleman olabilir yine iptal edilmemiş sadece paketten ücret düşülmüş yeni faturamda mayıs ayına ait olan hala turbo paketi görüyorum. Allah bize sabır versin.

Azad 91 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 27.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.04.2015 tarihi itibariyle internet paketinin iptal olduğu ile ilgili bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön