30 Ağustos 2013 #1984769

Turkcell İptal Olan Hatta Fatura Göndermiş!

Adıma kayıtlı olan 534587**** numaralı hattı 5 ay önce iptal edip, Turkcell'e olan borcumu taksitlendirdim.Taksitlendirme esnasında hattın iptaline ilişkin görüşme ve müşteri temsilcisinin onayı da Turkcell'in kayıtlarında mevcuttur. Taksitleri düzenli olarak ödüyorum. Ancak bugün gelen mesajla hattın bilgim haricinde tekrar kullanıma açıldığını ve hiç kullanılmadığı halde 3 fatura toplam 130 TL borç çıkarıldığını öğrendim. En kısa zamanda kapalı olan hatta ilişkin faturaların iptalini istiyorum.

Fuat 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, hat iptal süreci hakkında yapılan görüşmelerine dair bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön