21 Şubat 2013 #1646597

Turkcell İptal Olan Hatta Fatura Gönderdi!

Türkcell Tokat Bayisine giderek üzerime kayıtlı bulunan 530066**No'lu Hat'tın iptalini talep ettim. Form verildi. Doldurdum. Kapatmadan evvel 3 aylık hiç görüşme yapılmadan benden her ay için 42 TL. ücret alındı. Ödedim. Yeter ki hat kapansın dedim. Bundan sonraki gelecek olan ücreti ödemeyeceğimi ilgili forma yazdım.


Yaklaşık 7 ve 9 gün sonra bana ilgili telefonunuzun borcu yoktur diye bildirildi. Tabi Tlf. da ki bayan nereden aradığını sormadım. Çünkü telefon hattı iptal edildi diye. Bu gün tarafıma Türkcell den mesaj geldi. İlgili Tlf. nunuzun ödenmemiş faturası var diye. Ben şimdi ne yapayım. Kime ne diyeyim. Nasıl cevap vermeliyim. Sakin olmam gerekir mi ?

Mustafa 70 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa25 Şubat 2013

    Hayır memnun değilim. Telefon firmalarının hiç birisinin para ile olan işlerde kabullenmelerini tarih yazmaz. Dalavere dalavere yine borçluyuz,yine borçluyuz.EEEEE neyi halletti bunlar. Şu anki Tlf.numa 12 günlük farkı yüklemek istediler.Yahu bu çözümmü? Ben diyorumki' Hiç konuşmadan 3 aylık ücret tahsil edildi.Haksızlıktır.Çünki hizmet vermediler.'Anlaşmalı tarife diyorlar.Süre bitmişti.Ne anlaşması. Hala arada ödenmesi gereken miktar var.Ücret yok diye Tlf. ettiniz diyorum. Yine sudan hikayeler.Yinede ilgilendiğiniz için Şikayetimvar'a Tşk.ederim.

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön