26 Haziran 2015

Turkcell İptal Ettirdim Birkaç Gün Sonra Fatura Geldi!

Turkcell gibi kurumsal bir firma insanları bu şekilde çok mağdur bırakıyor. Faturalı hattı iptal ettirdik, gelen faturayı ödedim fakat bana bir sonra ki ayın faturasını ödeyeceksiniz işleyiş bu şekilde. Kullanmadığım iptal ettirdiğim bir hattı 1 ay benden fazla para talep ediyorlar. Beni ve eşimi çok mağdur ettiler.

Emrah 197 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Haziran 2015

    Müşterimizi 27.06.2015 ve 29.06.2015 tarihlerinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön