12 Şubat
Yorum Yap
#10120978

Turkcell İptal Ettiğim Tarife İçin Ücret Aldı

06/02/2018 tarihinde Turkcell tarafından arandım ve hediye internet kazanmak için tuşlama yapmam söylendi. Akabinde hediyeli oyun servisine üye olduğum ve ücretlendirme olmaması için 2200 numaraya iptal yazmam gerektiği söylendi, hemen iptal ettim. Bununla ilgili telefonda herhangi bir ücretlendirme ile ilgili uyarı yapılmamış olmamasına rağmen faturama abonelik ücreti yansıtılmış görünüyor. Benim oyunla falan ilgim olmaz sadece her hafta sunulan hizmetlerden biri zannedip hediye internet adı altında telefonda tuşlama yapmam faturama yansıyan ücretlendirme ile karşılaşmama sebep olmuştur. Buradan okuyan arkadaşları da uyarıyorum Turkcell yeni bir yanıltıcılık yöntemi bulmuş hiçbir şekilde hediye kazandınız diye aramalara yanıt vermeyin. Sunduğu hediyenin karşılığını bol bol alıyorlar. Yapabiliyorsanız numaranızı taşıyın zaten gereğinden fazla pahalı bir operatör.

Neslihan 731 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat

    Müşterimiz ile 13.02.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Neslihan12 Şubat

    532 li numaranıza ulaşmak ne mümkün telesekreterden müşteri temsilcisine ulaşmak ne mümkün! !

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları