23 Mart 2013 #1702071

Turkcell İptal Ettiğim Paketin Bedeli Yansımış!

İndirimli internet paketim 28.02.13 tarihinde bitiyormuş 01.03.13 günü mesaj gönderiyor tarife bitti İPTAL yazın diye mesaj gönderiyor YAZIYORUM. Sonra faturama bakıyorum ki İPTAL yazdığım paketin bedeli yansımış.


Müşteri hizmetlerini aradım ben bu pakete İPTAL mesajı yazdım gönderdim ve kullanmadım dedim. Karşılığında aldığım cevap aynı gün iptal yapılamaz zamlı paket 01.03.13 'de başlamış sizin paketiniz bir sonraki ay başında iptal edilmiş.


Yani beni zorla ve isteyerek 1 ay zamlı tarife kullanmaya zorluyorlar. Bu tamamen kanunsuz ve keyfidir. Aynı işlemi beş milyon kişiye yapsa 70 milyon eder haksız kazanç elde etmektir bu kısaca. PROTESTO EDİYORUM!. yasal hakkımı da arayacağım.

Yahya 26 Okunma

Cevaplar

  • Yahya26 Mart 2013

    Türkcell Müşteri hizmetlerinden az önce arandım şikayetimle ilgili olarak haklı olduğumu belirtip yapılan hatanın düzeltilerek bu gün itibariyle internet aboneliğim iptal edildi , alınan bedelde bir sonraki faturamdan düşüldü. Göstermiş olduğu duyarlılık için Türkcell'e teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön