25 Ekim 2016 #6771973

Turkcell İptal Edilmeyen Vınn!

0537*** numaralı Vınn Wi-Fi hattımı 5 Ekim'de iptal ettirdiğim halde, bugün hala aktif hattım. Bugün aradım ve 5 Ekim'de onay vermem için arandığımı ama telefona cevap vermediğim için hattımın hala aktif olduğunu söyleyen Turkcell!
Ben aradım ve 190 TL cezayı kabul ederek onay verdim. Hala neden arayıp onay alma peşindesiniz? Bu yaptığınız çok yanlış. Yarın internet paketi yenilenirse sizinle mahkemede görüşeceğim. 5 Ekim kayıtlarının acilen incelenmesini istiyorum.

Nilay 457 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön