23 Nisan 2013 #1759585

Turkcell İptal Edilmeyen SMS Paketinin Ücreti!

2011'de Müşteri hizmetlerini arayıp BUYUKSMS paketi yaptırdım, sonra defalarca iptal edilmesini talep ettiğim halde, iptal olmadığını, 2013 Nisan ayına kadar bu sms paketinin 9TL kadar fiyatını ödediğimi farkettim. Benim tarifem gereğince zaten sms paketim var zaten çok düşük sayıdadır kullanımım. Turkcellin 2011 yılından 2013 yılına kadar benden aldığı yıllık 108tl olan sms paketinin ücretlerinin bana geri verilmesini istiyorum.


Benim faturam mail yoluyla geliyor ve otomatik ödeme çoğu zaman inceleyemiyorum. Tesadüfen farkettim. Bu sebepten şikayetimin sonuçlanmaması durumunda gerekli adli kurumlara da başvuracağım.

Kübra 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden 23.04.2013 tarihinde müşterimize Büyük sms paketi tanımlaması ve ücretlendirmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön