29 Temmuz 2013

Turkcell İptal Edilmesi Gereken Fatura!

Turkcell'den memnun olmadığım için Avea'ya geçtim. Geçişim 22 Haziran'dı. Avea'nın hat geçirme opsiyonuyla en geç 27 Haziran olsun tamam, haziran ayı faturamı kabul ettim. Kuruşuna kadar ödeyeceğim. Ama Temmuz ayında Turkcell hizmetlerinin T'sini kullanmadan temmuz ayı faturasını nasıl kesebiliyorsunuz?


Şu anda Avea'lı olduğum için müşteri hizmetlerine bile bağlamıyorlar. Derdimi buradan anlatabildim eğer buradan derdimi duyuyorsanız temmuz ayı faturasını iptal edin. Etmezseniz bile ödemeyeceğim. İşi sonuna kadar kovalayacağım.

Sefa 75 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Müşterimiz ile 30.07.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize mobil numara taşınabilirliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön