04 Nisan 2013 #1725142

Turkcell İptal Edilen Kampanyanın Tekerrürü!

Ben Turkcell'in kampanyaları ısrarla insanlara sunmasına anlam veremiyorum. 3 kez iptal ettiğim bir kampanyayı daha ne kadar iptal edebilirim?


Türk Ceza Kanunu'nun ve Ticaret Kanunu'nun ilgili maddelerinden bihaber olmanıza veriyorum. Aksi hâlde işimi hukuki yollarla hâlledecektim.


Sanırım yazılımı yazan arkadaşlara iyi ücret ödenmiyor veyahut şirketin böyle bir politikası var. Müşterileri zorla bir kampanyaya dahil etmek neyin nesi?

Serhat 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Nisan 2013

    Müşterimizi 07.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön