23 Mart 2013 #1703001

Turkcell İptal Başvurusu Yaptım İptal Edilmedi!

Ağustos ayı içerisinde Kütahya ilinde hattımın iptal başvurusunu yaptım. Hattımın iptal olduğunu söylediler. Turkcell'den herhangi bir fatura vs. gelmedi. 2 hafta önce ek numara olarak verdiğim ablamın numarasına turkcell tarafından adli takip başladığına dair mesaj gelmiş. Ağustos ayından bu aya kadar bütün faturalar birikmiş toplam 221 TL olmuş daha sonra adli işlem masraflarıyla 490 TL ye çıkmış. Turkcell iletişim merkezini defalarca aramama rağmen incelenmeye alındığı söylendi. herhangi bir geriye dönüş olmadı. Turkcell verdiği avukat diğer taraftan arayıp tutarı yatırmazsam haciz başlatacağını söyledi. konunun turkcell'de olduğunu söylememe rağmen tacizlerine devam etti.

Ali 60 Okunma

Cevaplar

  • Ali02 Aralık 2014

    Bu soruna da çözüm bulamadığınız gibi herhangi bir geriye dönüş olmadı.

  • Ali21 Mayıs 2014

    Turkcell çağrı merkezinde sunduğu otomatik cevap ve sonuçsuz aramalarını internet ortamına da taşımış. Kendilerini taktir ediyor başarısızlıklarının devamını diliyorum.

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön