25 Mayıs 2016

Turkcell iPhone Se Kontratlı Telefon Siparişi.

12 Mayıs 2016 tarihinde Turkcell uygulamasından iPhone se uzay grisi 16 GB telefon siparişi verdim. 14 ünde kargoya verildi olarak gördüm ve ertesi gün Tele Kurye ile görüşme yaptım. 18' inde kargonun bana ulaşması için randevu ayarlandı. 18' inde paketim dağıtım aşamasında mı diye sorduğumda, adresimin Turkcell tarafından Kağıthane İstanbul olarak değiştirildiği söylendi. Ancak benim adresim Antalya idi. Bu sebepten adres değişikliğine gidildi ve 24 Mayıs'a randevu verildi ve telefonumun 24 ünde elime ulaşacağı söylendi.

Bu süre zarfında sağ olsun Turkcell hiçbir yardımda bulunmadı! Sözde platinum müşterisiyiz ya! Onlar için çok değerliyiz... Her neyse. Bugün yani 24 Mayıs 2016 tarihinde paketim için aradığımda ise 23 Mayıs'ta telefonumun iade işlemine girdiği söylendi. Turkcell telefonu çoktan iptal etmiş ve ben uzay grisi rengini çok zor bulmuştum. Teşekkürler Turkcell...

Semih 86 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mayıs 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.05.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön