13 Şubat 2013 #1629204

Turkcell İphone 4S Telefon Kampanyası!

Turkcell müşteri hizmetleri iphone 5 Türkiye ye gelmeden önce 4s için başvurdum. Ve müşteri hizmetleri iphone 5 in 3000-3500 tl olacağını ve 4S'in daha iyi olduğunu söylediler. bende inandım. Sözleşmeli olarak 24 ay taahhütlü 157*24 ay olarak aldım. Fakat almaz olaydım.


Telefonun gelmesi kargo firmasının geçmiş gün cuma günü "pazartesi gelecek evde bulunun demesine rağmen 1 haftaya yakın bir sürede ve Turkcell müşteri hizmetleri koordinasyonsuzluğu sebebiyle sıkıntılı oldu. telefon geldikten sonra ise 1 gün sonra telefona mesaj geldi. Mesaj şöyleydi iphone 5 fiyatı 2149 tl ve 12 taksit. Turkcell sana bravo, amma kurumsalsın.

Abdullah 142 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah17 Aralık 2015

  O dönemde mevcut şikayetimle ilgili çok fazla caba sarf edildiğini düşünmüyorum. Ayrıca satış esnasında detaylı açıklama yapılması hızlı hızlı konuşup kandırma yönlendirme taktiklerinin uzun vadede faydalı olmayacağını düşünüyorum.

 • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2013

  Müşterimiz ile 16.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası ve sarı kutu kampanyası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Abdullah14 Şubat 2013

  Ben müşteri hizmetlerini aradım farklı tarihlerde 2 defa aradım ama bir geri dönüş olmadı.

 • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön